+ 420 728 734 258

Dřevěné mince a medaile

Pořádáte cyklistický závod, tábor, noční etapovou hru, nebo jen chcete potěšit své blízké? Vyrobíme Vám táborové placky, dřevěné mince, či turistické suvenýry dle vašeho přání.

Vyrábíme pro Vás dřevěné mince a medaile technologií laserového gravírování nebo potisku. Dřevěné mince jsou vhodné nejen jako upomínkové předměty pro různé kulturní a reklamní akce měst, obcí, firem, ale také jako milý dárek. Dřevěné mince nabízíme v několika velikostech. Cca od 25 mm do 120 mm. Menší mince lze využít např. jako táborové odznaky. Větší , až do rozměru 120 mm, mohou sloužit například jako originální svatební oznámení. Vše záleží jen na Vašem přání a fantazii.

Táborové placky a medaile

Dopřejte si na váš tábor originální táborové dřevěné placky, které mohou získat jako medaile ti nejlepší sportovci a táborníci za své dovednosti a výkony. Potěší nejen malé, ale i velké táborníky. Na dřevěné placky jsme schopni vygravírovat různé druhy obrázků a písem.

Táborové mince a placky

Turistické suvenýry

V naší nabídce naleznete také dřevěná kolečka velikosti 60 mm, která můžeme opatřit očkem nebo otvorem. Lze jimi pak snadno protáhnout stuhu nebo je pověsit na stěnu.

K dřevěným mincím také dodáváme kožené řemínky. Kožené řemínky v kombinaci s masivním dřevem vypadají kouzelně, proto jejich kombinaci více než doporučujeme.

Dřevěné mince jsou ideální pro reklamní účely i jako suvenýr pro vaše hosty. Jejich velkou výhodou je výroba jakéhokoli množství, například 1 kusu.

Turistické známky

Dřevěné mince pro města a obce

Dřevěné mince mohou využít také obce a města jako upomínkový předmět při svých významných událostech a výročích nebo ke své prezentaci. Kromě dřevěných mincí nabízíme také celou řadu jiných dřevěných reklamních předmětů.

Dřevěná camrátkaDřevěné kolečkaDřevěné minceMyslivecké plackyTáborové minceMince na táboryPlacky na táborTuristické známky

Najdete nás:
LIFE VORÁČ s.r.o.
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
603 501 700
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!