+ 420 728 734 258

Kovové cedule

Naše firma vyrábí kovové cedule a pamětní desky z velkého množství materiálů. K výrobě cedulí používáme jak železné kovy, tak kovy neželezné.


Kovové cedulky vyrábíme v malých rozměrech vhodných jako cedulky na schránku, cedulky na kabelky, nebo jiné drobné výrobky.  Až po velké formáty většinou o formátu A0 pro různé dotace a povinnou publicitu. Dokonce jsme schopni vyrobit obrovské pamětní desky na rozhledny, nebo do obchodních center až o velikosti 1250x2500 mm z jednoho kusu.

Nejčastěji se používají broušené a matné povrchy, kromě nich nabízíme také různé patiny popřípadě ruční leštění do lesku. 

 

Cedule železných kovů:

Z železných kovů k výrobě k cedulí používáme:

 

 

 

  • běžná ocel - imitace omšelého zrezivělého povrchu
  • nerez - broušený a leštěný povrch
Cedule nerez kartačovanáCedulka na dveře nerezováPamětní deska nerezová

Cedule z neželezných kovů:

Neželezné kovy, které proužíváme k výrobě cedulí:

  • eloxovaný hliník (DURAL) - matný i lesklý i kartáčovaný povrch, více odstínů  barev
  • mosaz - broušená, leštěná, patinovaná
  • měď - broušená, leštěná, patinovaná
  • bronz - broušená, leštěná, patinovaná
  • olovo - chromové nebo zlacené

Mosazná pamětní deskaCedulka dural stříbrnýÚmrtní deska ze zlatého duraluCedulka 9x5 cm - rytina a kartáčovaný duralCedule ROP barevnáQR kód vyrytý do hliníku a vybarvený barvou

Kovové cedule vyrábíme jak pro grafická studia, která si většinou dodávají data ve křivkách, tak i pro firmy a jednotlivce, kterým připravujeme návrhy na míru tak, aby byly s výsledek spokojeny obě strany.

Pro jakoukoli velikost vám připravíme cenouvou nabídku zdarma, stačí rozměr cedulky a počet kusů. Pokud se rozepíšete, k čemu má cedulka sloužit, co na ní má být, nebo přidáte vaši skicu od ruky, určitě to nebude na škodu. Od nás poté dostanete cenovu nabídku přímo na míru.

 

Najdete nás:
LIFE VORÁČ s.r.o.
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
603 501 700
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!