+ 420 728 734 258

Nerezové cedule

Nerezové cedule

Nerez je velice odolný a nerezavějící materiál. Proto jej naši zákazníci velice rádi volí. Cedule vyrábíme z nerezi s leštěným nebo broušeným povrchem.

Cedule frézujeme a poté vyplňujeme vícesložkovými barvami, které zaručují vysokou životnost. Nerezová cedule pak vydrží dlouhá léta  a zaručuje tak spokojenost naši i našich klientů.

Nerez je natolik trvanlivý materiál, že se hodí nejen k výrobě reklamích cedulí, ale také k výrobě pamětních desek pro různé příležitosti.

Mezi největší výhodu nerezi patří její tvrdost, díky svému složení jde po ceduli z nerezu jezdit a nehrozí, že se povrch nějakým závažným způsobem poškodí.

Cedule nerezová - broušený povrch

Cedule z broušené nerezi

Cedule z broušené nerezi se vyznačují matným povrchem. Tento matný povrch má dvě obrovské výhody oproti leštěné nerezi. Zaprvé na broušeném povrchu jsou méně viditelné škrábance a zadruhé na broušeném povrchu nejsou tolik viditelné otisky prstů

Nerezová cedule z broušené nerezi s vyrytým textem a navařenými trny

Cedule z leštěné nerezi

Tyto cedule vynikají vysokým leskem, který je nesrovnatelný s nerezí broušenou. Není příliš praktický, avšak zaujme leskem. Leštěnou nerez lze použít například na víčko nádrže na historický motocykl. Který má chromové prvky.

Leštěný štítek na motocykl

 

Mohlo by Vás zajímat: 


  

 

Najdete nás:
LIFE VORÁČ s.r.o.
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
603 501 700
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!